Wcześniejsze:

Money mindfulness. Wstyd i pogarda dla pieniądza
W zwierciadle pieniądza – money mindfulness

Dzień po tym jak Sotheby’s London sprzedał za sześciocyfrowe sumy trzy dzieła Banksy’ego, ten brytyjski artysta o nieustalonej tożsamości opublikował na swojej stronie internetowej zdjęcie sali aukcyjnej z podpisem: Co za idioci, nie wierzę, że naprawdę kupujecie ten szajs.

Graficiarz Banksy jest szczególnym przykładem osoby cierpiącej na nerwicę ubóstwa. Mógłby zarabiać miliony na swojej marce ale woli zachować anonimowość uprawiając artystyczną partyzantkę. Galerie nie mają pozwolenia na sprzedaż jego prac. Reprezentuje go spółka Pest Control (Kontrola Szkodników), oszczędna strona internetowa, która informuje właścicieli dzieł Banksy’ego którzy chcieliby potwierdzić ich autentyczność i sprzedać swoje skarby, że proces jest długi i trudny, jako że wiele prac jest tworzonych w zaawansowanym stanie odurzenia.

#Money mindfulness

#arkusze #ASD #autyzm #BożeNarodzenie #ciekawostki #czytanie #edukacja #ekologia #emocje #empatia #integracja #jesień #kolorowanie #kolory #kreatywność #kształty #lato #lekcja #logiczne #logopedia #manualne #matematyka #mindfulness #motoryka #percepcja #przedszkole #przyroda #psychologia #rewalidacja #rozwój #scenariusz #scenariusze #sensoryka #storytelling #szkoła #toksyczni #uwaga #uważność #zabawa #zabawy #zajęcia #zajęciaspecjalistyczne #ZespółAspergera #zwierzęta #ćwiczenia


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: